Oferujemy produkty audio/video dla domu i dla instalacji profesjonalnych.

Znajdziesz u nas wciąż niezastąpione wzmacniacze stereo, w tym lampowe, najnowocześniejsze amplitunery do kina domowego, odtwarzacze CD, SACD, Blu-ray, strumieniowe oraz gramofony analogowe.

Nie proponujemy popularnych w marketach zestawów głośników z Dalekiego Wschodu, które niektórzy krajowi dystrybutorzy kupują za „dolara” i sprzedają znacznie drożej. Kupisz u nas wysokiej jakości kolumny głośnikowe do stereo i do kina domowego w dowolnej konfiguracji, również wykonanych na specjalne zamówienie według wytycznych klienta.

Słuchawki dla każdej sytuacji: dobry odbiór hi-fi i hi-end w domu, przenośne, do biegania, itd. Znajdziesz u nas szeroki wybór słuchawek wysokiej jakości i bardzo korzystne ceny!

Nie proponujemy telewizorów, ale mamy szeroki wybór najwyższej jakości uchwytów ściennych do telewizorów. Proponujemy naszym klientom instalację projektorów do kina domowego, które są niezastąpione w przypadku potrzeby uzyskania obrazu o wielkości 90″ i większej. Koszt zestawu projektor, uchwyt, ekran i odpowiedniej długości kabel HDMI może być wielokrotnie niższy od np. dobrej jakości telewizora 65″.

Jeśli potrzebujesz kabel głośnikowy, sygnałowy, HDMI czy jakikolwiek inny – przyjdź do nas!

Świadczymy profesjonalne usługi instalacyjne oraz kalibracyjne, w tym projektorów kina domowego.

Zapraszamy serdecznie!

TOP