Integracja Sonos z iTunes

by / czwartek, 27 Grudzień 2012 / Published in MultiRoom
Sonos iOS6

Kilka tygodni temu Sonos opublikował aktualizację oprogramowania Sonos Controller dla iOS, czyli dla urządzeń Apple iPod Touch, iPhone czy iPad z najnowszym systemem iOS 6.

Obecnie system Sonos umożliwia na dostep do muzyki z iTunes i podcastów bezpośrednio z wyżej wymienionych urządzeń.

„Masz możliwość kontroli nad całą swoją biblioteką muzyczną i wszystkimi strefami w domu z poziomu iPada. Sterownik dla iPada pozwala wszystkim w domu bawić się w DJ-a. W zaciszu własnego domu, wygodnie siedząc na kanapie, ty i twoi znajomi będą mogli zobaczyć na ekranie wszystkie strefy (pomieszczenia), zawartość bibliotek muzycznych i informację jaki utwór jest odtwarzany.

Muzyka w zasięgu ręki

Możesz szybko wyszukiwać swoich ulubionych artystów, wpisując informacje na wirtualnej klawiaturze i przeglądać albumy w sposób charakterystyczny dla iPada. Sonos Controller dla iPada pozwala wszystkim w domu bawić się w DJ-a. Można przeglądać, wyszukiwać i przeciągać zawartość, aby tworzyć idealne listy odtwarzania. Podglądaj pełny obraz tego, co jest odtwarzane w każdej strefie, w wraz okładkami albumów z pełnym kolorze, czasie już odtworzonej muzyki i wiele innych. Możesz grupować strefy razem lub odtwarzać różne utwory w różnych pomieszczeniach – bez ich przerywania.

Od teraz już nie tylko bezprzewodowy – samodzielny

Dzięki nowej aktualizacji można bezprzewodowo przesyłać muzykę do systemu Sonos z poziomu aplikacji Sonos Controller zainstalowanej na dowolnym urządzeniu iPhone, iPod Touch lub iPad pracującym na iOS6!”

Tagged under: , ,

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

TOP